GÜRCÜ KÖKENLİ SANATÇILAR İpek Bağrıaçık “Oyuncu, Star”

GÜRCÜ KÖKENLİ SANATÇILAR İpek Bağrıaçık “Oyuncu, Star”

Bu haber 9077 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Anne tarafından Gürcü asıllıdır. Oyunculuğa dizilerde rol alarak başlayan Bağrıaçık ilk profesyonel oyunculuğunu yaptığı ve çıkış noktası olup büyük bir hayran kitlesine ulaştığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde "Meltem" karakterini canlandırdı.

Bu diziden hemen sonra Osman Sınav'ın 2 yıl üzerinde çalıştığı bir proje olan Hatasız Kul Olmaz'a girerek başarılı oyunculuğuyla zirvede kalmaya devam etti. Dizinin finali ardından TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Hayat Ağacı'na "Pelin" karakteriyle girdi. Burada sergilediği oyunculukla birçok yönetmen ve yapımcının dikkatini çektikten sonra en son projesi olan Star TV'de yayınlanan Serçe Sarayı dizisinde avukat olan "Melike" karakteriyle girdi. Kanal D 'de yayını henüz başlayan Medyapım tarafından hazırlanan, yapımcılığını Fatih Aksoy'un, yönetmenliğini Kerem Altuğ'un üstlendiği, senaryosunu Meryem Gür kaleme aldığı ve başrollerinde Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici ve Işıl Yücesoy olan Hayat Mucizelere Gebe dizisine Selda karakteriyle girdi. 2017 Nisan ayında Cumartesi günleri ekrana gelen Yeni Gelin dizisine 4. bölüm itibarıyla giriş yaptı.

Dizileri

Kavak Yelleri (Serpil), Koyu Kırmızı, 2012 (Serap), Alev Alev, 2012-2013 (Canan), İntikam ,2013-2014 Sana Bir Sır Vereceğim (Meltem) 2013-2014, Hatasız Kul Olmaz, (Ece) 2014, Hayat Ağacı (Pelin), Serçe Sarayı (Melike) 2015, Hayat Mucizelere Gebe (Selda) 2015, Yeni Gelin (Elmas) 2017

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

TV+ BANNER AKBANK Arhavi Çay Bisse Erkek Giyim Turkcell
30.Ağustos-3 30 Ağustos-2 30 Ağustos-1